Umów wizytę

Psycholog, Psychoterapeutka osób dorosłych, par i rodzin

Aleksandra Rychlik Traczyk

Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe w zakresie Coachingu i Mentoringu w biznesie. Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w czteroletnim kursie psychoterapii systemowej w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii Dialog. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe w obszarze psychoterapii zdobywałam min. podczas pracy w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Łodzi, poradni psychologiczno - psychiatrycznej oraz prywatnym gabinecie w Łodzi, jednocześnie przez ponad 10 lat pełniłam role kierownicze w obszarze HR/People w różnorodnych organizacjach (od FMCG poprzez produkcyjne po nowe technologie).

W pracy terapeutycznej z dorosłymi bardzo pomaga mi doświadczenie z biznesu oraz podejście systemowe. Niejednokrotnie trafiają do mnie klienci doświadczający kryzysu, którego przyczyny leżą pomiędzy obszarem rodzinnym a zawodowym. Jednocześnie doświadczenie w roli coacha pozwala pracować z klientami, których celem jest rozwój osobisty i zawodowy. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę przez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i seminariach oraz poddając swoją pracę regularnej superwizji.

Zapraszam do gabinetu w Łodzi oraz na wizyty online osoby:

  • borykające się z obniżonym nastrojem, depresją
  • mające poczucie, że sobie nie radzą
  • potrzebujące wsparcia w obszarze znalezienia work – life balance
  • które mają w życiu codziennym dużo poczucia winy i poczucia bycia „niewystarczającym" (pracownikiem, rodzicem, mężem/żoną, córką/synem, przyjaciółką/przyjacielem)
  • przeżywające kryzys psychiczny
  • które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej
  • doświadczają trudności w relacjach

Bardzo inspiruje mnie podejście i rozumienie świata prof. Bogdana de Barbaro, który mówi: „Odpowiedzialność za własne życie jest jedną z tych nielicznych rzeczy, z których się zwolnić nie możemy" Ale także: „Mój przepis na mistrzostwo w swojej dziedzinie, to zgoda na niewiedzenie, a to wymusza zaciekawienie i poszukiwania odpowiedzi. Dbanie o to, by fascynacja pracą nie zasłoniła fascynacji życiem".


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross