Umów wizytę

Link medfile

psychoterapeuta, psycholog, seksuolog

Anna Czajkowska

Jestem psychologiem i seksuologiem. W mojej pracy wspieram moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie. Proces tych zmian, wzbogaca także i mnie za co jestem bardzo wdzięczna i staram się ze swojej strony dawać maksimum zaangażowania i empatii.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim (oligofrenopedagogika), studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS – specjalizacja psychologia kliniczna oraz profilaktyka i terapia uzależnień oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej (Zakład Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS) oraz studia podyplomowe kier. Pomoc Psychologiczna. Ukończyłam również Studium Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam jako pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej, diagnozując trudności dydaktyczno-wychowawcze, realizując zajęcia warsztatowe oraz grupy rozwojowe na terenie przedszkoli i szkół, prowadząc konsultacje i porady terapeutyczne.

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Prowadzę własny gabinet psychologiczny w Gdańsku, moją pracę poddaję regularnej interwizji i superwizji. Pracuję również w poradni seksuologicznej i psychoterapeutycznej, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną (młodzieży i osób dorosłych) i terapię par w gabinecie w Gdańsku oraz online.

 


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: e12studio.pl
magnifiercross