Umów wizytę

Psycholog, Psycholog dzieci i młodzieży, Mediator

Elżbieta Jarszak

Jestem psychologiem, terapeutką i mediatorem sądowym i pozasądowym w sprawach rodzinnych. Pracuję z dziećmi i młodzieżą, osobami dorosłymi. Prowadzę diagnozę, pomoc psychologiczną, sesje wsparcia psychospołecznego i interwencje kryzysowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego 4- letniego szkolenia w nurcie poznawczo - behawioralnym. Ukończyłam pierwszy stopień szkolenia z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem, ukończyłam Akademię WSEiI w Lublinie o specjalności Psychologia Sądowo – Penitencjarna. Z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą posiadam Studia podyplomowe – Przygotowanie Pedagogiczne, które realizowałam w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Posiadam również Certyfikat uprawniający do prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych. 

Na konsultacjach i sesjach psychologicznych pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, które doświadczają w swoim życiu kryzysów i trudnych sytuacji, zmagają się z niską samooceną, lękiem czy obniżonym nastrojem, mają problem z nawiązywaniem, utrzymywaniem, lub zakończeniem relacji, potrzebują towarzyszenia w trakcie dużych życiowych zmian. Bliskie są mi również tematy związane z wypaleniem zawodowym, pracoholizmem, poczuciem braku równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, odpornością psychiczną, skutkami mobbingu, radzeniem sobie ze stresem, ścieżkami kariery.
W pracy koncentruję się na zasobach, potencjale i gotowości  klienta, aby maksymalnie wykorzystać je we wsparciu i motywowaniu do zmiany. Wierzę, że potencjał drzemie w każdym z nas, tylko czasami trzeba pomóc mu się wydobyć. 


Moją pasją jest również dzielenie się wiedzą, także chętnie prowadzę różnego rodzaju warsztaty oraz spotkania psychoedukacyjne.
Jestem również mediatorem wpisanym na listy Stałych Mediatorów przy Sądach Okręgowych w Lublinie, w Zamościu i w Siedlcach prowadzę mediacje ze skierowania Postanowieniem Sądu oraz Pozasądowe.


W pracy i w życiu prywatnym z empatią i entuzjazmem podchodzę do ludzi. Skutecznie docieram do istoty problemu. Aby bardziej efektywnie pomagać swoim klientom ciągle podnoszę swoje kwalifikacje.

Oferuję pomoc z zakresu:
- diagnozy potencjalnych możliwości,
- wspieranie mocnych stron, minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych
- rozwiązywania problemów,
- radzenia sobie z konfliktami,
- radzeniu sobie ze stresem,
- zaburzeń  emocjonalnych,
- radzenie sobie z problemami wychowawczymi
- poprawy procesu komunikowania się,
- radzenia sobie z kryzysowymi sytuacjami w związku,
- niskim poczuciem własnej wartości, obniżoną samooceną
- wypalenie zawodowe,
- brak motywacji do pracy i aktywności,
- zaburzenia lękowe

Prowadzę również mediacje rodzinne online i stacjonarnie w gabinecie w Warszawie.


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross