Umów wizytę

Psycholog, psychoterapeutka dorosłych

Ewelina Majkowska

„Spotkanie to początek, podtrzymanie znajomości to postęp, a współpraca to sukces." Henry FordJestem psychologiem, interwentem kryzysowym, psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie czteroletniego szkolenia w Akademii Motywacji i Edukacji, rekomendowanego przez PTTPB. Ukończyłam również szkolenie z terapii PTSD metodą Przedłużonej Ekspozycji.

W swojej pracy szczególną uwagę przykładam do relacji terapeutycznej, gdyż bardzo ważne jest by współpraca z Klientem odbywała się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Jestem osobą zaangażowaną w swoją pracę i przywiązuję dużą wagę do etyki zawodu psychologa, psychoterapeuty. Uczestniczę w regularnych superwizjach oraz pracuję nad swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

W gabinecie w Warszawie oraz online pracuję z osobami dorosłymi, które znalazły się w kryzysie psychicznym, zmagają się z obniżonym nastrojem, lękami, bezsennością, mają problem z podjęciem trudnej decyzji. Pracuję w nurcie poznawczo behawioralnym z elementami dialogu motywującego. Metodę Przedłużonej Ekspozycji wykorzystuję do pracy z osobami, które mają za sobą doświadczenia traumatyczne (wypadek komunikacyjny, gwałt, nagła śmierć bliskiej osoby, pobicie) oraz zmagają się z zespołem stresu pourazowego (PTSD).

Zapraszam do gabinetu w Warszawie oraz na wizyty online osoby, które borykają się z:

  • obniżonym nastrojem,
  • depresją,
  • poczuciem bezradności,
  • bezsennością,
  • zaburzeniami lękowymi,
  • oraz mają za sobą trudne traumatyczne doświadczenia
  • znalazły się w kryzysie psychicznym i potrzebują wsparcia.

polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross