Umów wizytę

Psycholog, terapeuta dzieci i młodzieży, dorosłych

Natalia Domżała

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz szkolenie zaawansowane z psychoterapii w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).  Jestem również terapeutą i diagnostą zaburzeń Integracji Sensorycznej. Pracuję z młodzieżą powyżej 12 roku życia oraz osobami dorosłymi. Regularnie odbywam interwizję i superwizję grupową.

Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobywałam podczas stażu w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, pracując kilka lat w prywatnych poradniach oraz przedszkolach z dziećmi i młodzieżą z trudnościami takimi jak: ADHD, spektrum autyzmu, zaburzenia emocjonalne. Współprowadziłam półkolonie z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. Prowadzę własną praktykę, gabinet w Sopocie, gdzie najczęściej wspieram osoby z depresją, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami osobowości. W gabinecie w Sopocie pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w duchu psychoterapii LGBT+ friendly.

Zapraszam do kontaktu młodzież i dorosłych z trudnościami takimi jak:
- depresja
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia odżywiania
- zaburzenia osobowości
- niska samoocena
- chęć zmiany w życiu
- stres i wypalenie zawodowe

W swojej pracy kieruję się poniższym mottem:

W procesie terapeutycznym rozważenie swojej przeszłości jest równie ważne jak skupienie się na przyszłości - poszukiwanie własnej tożsamości, sensu w życiu oraz budowanie poczucia własnej wartości.


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross