Wibracja serca to najsilniejszy sygnał wysyłany przez każdego człowieka do Wszechświata. Zanim jakiekolwiek wydarzenia będą miały miejsce nasze serce odbiera już chwilkę wcześniej informację o tym co się będzie działo.
Warto więc dbać o to co wysyłamy, bo tym samym zapraszamy do siebie wydarzenia i ludzi, którzy „nadają na tych samych falach". Najprostszą metodą „kontroli nadajnika" jest dbanie o koherencję serca.

Pojęcie koherencji serca spopularyzowane zostało przez naukowców z HeartMath Institute i najczęściej definiuje się je jako stan spójności psychofizjologicznej.

Na poziomie fizjologicznym koherencja serca oznacza uporządkowany rytm serca (wykres HRV, heart rate variability, ma postać sinusoidy). Spada wtedy poziom hormonu stresu (kortyzol), a podnosi się poziom hormonu młodości (DHEA), ciało rozluźnia się, pojawiają się korzystne zmiany hormonalne, a mózg limbiczny uruchamia procesy samoleczenia.


Jak?


Podczas webinaru przedstawiam teorię wraz z krótkim doświadczeniem. W zależności od zamówienia webinar może być bardziej teoretyczny lub bardziej praktyczny. Można też rozłożyć treści na dwa lub trzy spotkania co pozwoli przekazać uczestnikom jak najwięcej teorii ale też da im możliwość doświadczenia własnego pola elektromagnetycznego.


Dla Kogo?


Dla każdego kto ma serce.


Dzięki temu szkoleniu zyskasz: 

 

  • sięgniesz do źródła radości i szczęśliwości
  • nauczysz się redukować poziom stresu
  • dasz swemu ciału możliwość samouzdrowienia dzięki wyrównaniu poziomu hormonów i odprężeniu
  • nauczysz się wyciszać, sięgać do głębokiego spokoju, który jest w tobie
  • praktyka podnosi poziom poczucia własnej wartości, przywraca poczucie sensu

 

Jeśli uważasz to za ciekawą propozycje dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Pola wymagane