To wykład o pranayamie (sztuce świadomego oddechu) połączony z praktyką i nauką poprawnego oddychania, która prowadzi do pełnej relaksacji umysłu i ciała.
Podczas tego spotkania uczestnicy zapoznają się z fizjologią oddechu, historią pranayamy jako najstarszej techniki zdrowia człowieka. Poznają techniki i metody oddechowe, które stosowane na co dzień przynoszą ukojenie nerwów, zapobiegają reaktywności, dają poczucie pełni i przepływu.
To wspaniała metoda, w zasięgu ręki (a właściwie nosa) każdego z nas. Stosowana od wieków przez joginów, szamanów, terapeutów. Staje się co raz bardziej popularna i powszechna dzięki rozpowszechnianiu się nauki jogi i uważności (mindfulness)


Jak?
W zależności od potrzeb Klienta można przeprowadzić ten webinar w kilku wariantach: a) głównie teoria i prosta praktyka; b) krótka teoria, głównie praktyka prowadzona; c) seria webianarów dająca ugruntowanie wiedzy i praktyki, różnorodne techniki oddechowe, prace domowe pomiędzy webinarami i omówienie efektów pracy. W przypadku serii webinarów możliwe jest wsparcie (grupa Messenger, Whatsup lub intranet Klienta/ do odrębnej wyceny) w postaci codziennej motywacji, dawkowania/porcjowania wiedzy, odpowiadanie na pytania, które pojawiają się w trakcie praktyki, wymiana doświadczeń „na gorąco". Polecam z serca taką serię wraz ze wsparciem – poza oczywistym przekazaniem wiedzy i korzyściami z praktyki takie działanie działają mocno na budowanie, scalanie zespołu i wprowadzanie nowej kultury korporacyjnej – ugruntowanie wartości zdrowia psychicznego w zespołach.


Dla kogo?
Dla każdego kto:
- odczuwa w swoim życiu presję czasu
- ma trudność w radzeniu sobie z emocjami (szczególnie lęk, gniew, złość)
- ma trudności ze snem
- pragnie wyciszenia i głębszego „poczucia się w ciele"
- potrzebuje remedium na zbyt szybkie życie
- dla zespołów z kłopotami komunikacyjnymi


Dzięki temu szkoleniu:
- połączysz się z miejscem swojej ciszy
- nauczysz się jak w prosty sposób regulować swoje emocje
- poznasz naturalne metody redukcji stresu i napięcia
- otrzymasz praktykę na co dzień, która pomoże Ci w zasypianiu
- zaczniesz wprowadzać w życie ten prozdrowotny nawyk świadomego oddychania prowadzący do piękniejszego, lekkiego życia
- dasz swemu ciału możliwość samo uzdrowienia dzięki wyrównaniu poziomu hormonów i odprężeniu
- praktyka ta prowadzona w zespołach pozwala ich członkom poprawić komunikację i wzajemne zrozumienie co bezpośrednio wpływa na jakość współpracy
- praktyka podnosi poziom poczucia własnej wartości, przywraca poczucie sensu

 

Jeśli uważasz to za ciekawą propozycje dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Pola wymagane