Umów wizytę

Psycholog, Terapeuta, Dietetyk

Elżbieta Żukowiec

Jestem psychologiem oraz dietetykiem. Udzielam zarówno kompleksowej pomocy psychologicznej, jak i dietetycznej. Wspieram w kryzysach oraz trudnych sytuacjach życiowych. Pomagam w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i korzystnych nawyków. Pracuję  w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – jej celem jest znalezienie optymalnych rozwiązań dla klienta.

Kryzysy w życiu są nieuniknione i jestem głęboko przekonana, że każdy człowiek ma wystarczająco dużo zasobów, by sobie z nimi poradzić, czasem jednak potrzebuje do tego dodatkowego wsparcia.

W swojej  praktyce  opieram się na zasadach Komunikacji Empatycznej NVC, korzystam z elementów terapii akceptacji i zaangażowania ACT, terapii  Systemu Wewnętrznej Rodziny IFS (Internal Family Systems) - zależnie od potrzeb osób, z którymi pracuję.

Interesuję się nowymi nurtami w psychoterapii oraz odkryciami w dziedzinie neuronauki.

Jak będą wyglądały spotkania? To Ty wybierasz ilość i jak często będą się odbywały konsultacje – tyle ile uznasz za użyteczne dla siebie.

Dzięki spotkaniom lepiej zrozumiesz siebie i swoje emocje, określisz swoje potrzeby i wartości, odnajdziesz swoje zasoby i możliwości, zobaczysz nowe rozwiązania swoich problemów, popatrzysz na życie z innej perspektywy.

Doradzam również osobom z zaburzeniami odżywiania oraz z problemami dietozależnymi takimi jak Hashimoto, insulinooporność, otyłość czy zespół jelita drażliwego. Układam jadłospisy dostosowane do indywidualnych potrzeb, uwzględniając preferencje smakowe oraz nietolerancje pokarmowe. Zapraszam także wegan i wegetarian. Pracuję z osobami, które mimo licznych wysiłków by utracić nadmiar kilogramów doświadczają uporczywych nawrotów wagi.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach  i działam w oparciu o  kodeks etyczny.


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross