Wsparcie, porady i pomoc psychologiczna on-line

Wsparcie psychologiczne zarówno stacjonarne jak online staje się w ostatnich latach coraz bardziej potrzebne. Intensywny tryb życia, trudności życiowe, wyzwania jakie stawia przed nami świat, sprawiają, że każdy z nas może mieć trudniejsze chwile, gdy potrzebuje wsparcia emocjonalnego. Nasi specjaliści, psycholodzy, psychiatrzy są dostępni w gabinetach w Warszawie i online. 

skorzystaj z pomocy specjalistów od problemów mentalnych
Skontaktuj się z nami 
Contantact form 2

Wsparcie psychologiczne – dlaczego warto?

Wsparcie psychologiczne może przynieść ogromne korzyści każdemu, kto zmaga się ze swoimi problemami. Zdrowie mentalne jest niezwykle złożone i może dotyczyć, takich aspektów jak: lęk, depresja, zmęczenie, niezrozumienie itp. mogą mieć one znaczący wpływ na codzienne życie, a przede wszystkim mogą prowadzić do szeregu problemów fizycznych i emocjonalnych. Rozmawiając z wykwalifikowanym terapeutą, osoby mogą przepracować swoje myśli i uczucia oraz opracować mechanizmy radzenia sobie z konkretnymi objawami. Może to być szczególnie ważne dla tych, którzy mogą nie czuć się komfortowo rozmawiając o swoich problemach z przyjaciółmi lub członkami rodziny.

Wsparcie psychologiczne online zapewnia również anonimowość i poufność. Może to być szczególnie pomocne dla tych, którzy mogą czuć się zawstydzeni swoimi problemami ze zdrowiem psychicznym i nie chcą rozmawiać o nich publicznie. Ponadto terapeuci online są przeszkoleni w oferowaniu terapii opartych na dowodach, takich jak terapia poznawczo-behawioralna (CBT), która okazała się skuteczna w leczeniu szeregu schorzeń psychicznych.

Podsumowując, wsparcie psychologiczne online jest cennym źródłem informacji dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie psychiczne. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z konkretnym problemem, czy po prostu chcesz lepiej zrozumieć siebie, terapeuci online mogą zapewnić bezpieczne i poufne środowisko, w którym możesz przepracować swoje problemy. Dzięki wygodzie i elastyczności wsparcia online nigdy nie było lepszego czasu na zrobienie pierwszego kroku w kierunku poprawy samopoczucia psychicznego.

Możemy pomóc również w inny sposób

polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercrossarrow-leftarrow-right