Chcę umówić spotkanie z psychologiem

 

Czujesz się wypalony? Doświadczasz stresu w pracy? Zdarzają Ci się bezsenne noce? Masz problemy rodzinne? Rozwodzisz się?

 

Ilość czynników, jakie codziennie negatywnie działają na nasz organizm jest ogromna. Z większości stresorów nawet nie zdajemy sobie sprawy. Być może czujesz że Twój nastrój pogarsza się z dnia na dzień, nie potrafisz zrelaksować się, masz problemy ze snem, nie masz energii do działania i chęci do życia. Obawiasz się utraty pracy, kontakt z szefem napawa Cię lękiem. Martwisz się z chorobą Twoją bądź Twoich najbliższych.

 

Jeśli powyższe problemy dotyczą Ciebie, nie czekaj, spotkaj się z psychologiem, który pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie ścieżkę terapii, leczenia lub/ i pomoże radzić sobie z bieżącymi problemami i stresem.

 

Oferujemy różnorodne formy wsparcia terapeutycznego, medycznego i diagnostycznego. Jeśli czujesz, że kolejny dzień może być jeszcze trudniejszy, nie czekaj, skorzystaj z odpowiedniej dla Ciebie formy pomocy. Jeśli cierpisz na bezsenność, czujesz nieokreślony lęk, masz problemy ze skupieniem uwagi lub jeśli Twoje problemy są związane z rozwodem lub innego rodzaju stratą, skontaktuj się z nami.

 

W czasie pandemii, czy bez niej, stale doświadczamy sytuacji stresogennych. Dotyczą życia zawodowego, prywatnego, sfery towarzyskiej, czy uczuciowej. Wiele spośród tych zdarzeń, pomimo pozornego złudzenia poradzenia sobie z problemem, pozostawia w nas pewien ślad. Gdy uzbiera się tego zbyt wiele, pogarsza się nastrój, popadamy w zobojętnienie. Mogą wówczas wystąpić stany lękowe lub depresyjne. Nie wolno do tego dopuścić. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże nam poradzić sobie z trudnymi obszarami naszego życia.

 

Wsparcie psychologiczne dla Twojego zdrowia.

 

Nieodzowna jest tutaj pomoc psychologa. Nie ze wszystkim jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Nawet kilkukrotny kontakt ze specjalistą może zdziałać więcej dobrego dla naszego zdrowia niż miesiące uporczywej próby poradzenia sobie na własną rękę. Wygodną formą są porady psychologiczne online. Najgorszą rzeczą, jaką można zrobić, jest duszenie w sobie negatywnych emocji. One z czasem eskalują i w końcu znajdą ujście. Zazwyczaj przejawia się to w destrukcyjnych działaniach, niekontrolowanych wybuchach agresji, załamaniach nerwowych, a nawet depresji. Pomoc psychologiczna jest szczególnie ważna, gdy doświadczymy straty kogoś bliskiego lub zostaniemy bez środków do życia. Wówczas poczucie własnej wartości szybuje w dół, a my w końcu tracimy wiarę w to, że możemy jeszcze cokolwiek zmienić.

 

Wsparcie psychologiczne dla pracowników home office.

 

W obecnym czasie szczególne ważne jest zadbanie o zdrowie psychiczne pracowników wykonujących pracę zdalną. Wiemy, jak trudne jest połączenie efektywnej pracy z zajmowaniem się domem i opieką nad dziećmi. Częste konflikty rodzą frustrację, która może negatywnie odbić się na relacjach wewnątrz rodziny. Konflikty domowe dodatkowo zmniejszają wydajność pracownika. Z tego powodu wsparcie psychologiczne dla pracowników, powinno być dla pracodawców sprawą priorytetową.