Umów wizytę

Psycholog, psychoterapeuta

Kamila Kalbarczyk

Jestem psychoterapeutką i psycholożką. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.Pomagam osobom, które doświadczają problemów w bliskich relacjach rodzinnych lub partnerskich, trudności w życiu zawodowym, cierpią z powodu depresji, zaburzeń lękowych, nerwicowych lub zmagają się z trudnymi, stresującymi sytuacjami życiowymi.Prowadzę psychoterapię w podejściu humanistyczno – doświadczeniowym. W mojej praktyce włączam focusing – metodę pracy z ciałem.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Otwocku.

Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, szkolenia I i II stopnia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, psychologię na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie oraz psychopedagogikę kreatywności na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jestem praktykiem metody Kids Skills‘ i Jestem z Ciebie Dumny! – programów kierowanych do dzieci, młodzieży i ich rodziców.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Moją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Jestem współzałożycielką Instytutu Zdrowia Mentalnego i współinicjatorką akcji społecznej Mów Do Mnie - #TokTuMi www.mowdomnie.org


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross