psycholog warszawa
psycholog warszawa
Umów wizytę

Psycholog, Psychoterapeutka

Magda Kołodkiewicz

Zapraszam osoby w kryzysie życiowym i/lub zawodowym (strata pracy, wypalenie zawodowe), z zaburzeniami zdrowia psychicznego (zaburzenia lękowe, stany depresyjne, zaburzenia osobowości) i neuroatypowe (ADHD). Wspieram osoby wysoko wrażliwe, z niską samooceną, potrzebujące mobilizacji i osłabienia wewnętrznego Krytyka. Pomagam rozwijać umiejętności komunikacyjne.

Łączę pracę psychoterapeuty i psychologa z doświadczeniem coacha towarzysząc w zmianach osobom indywidualnym i organizacjom od 2002 roku.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z odpornością i elastycznością̨ psychiczną.
Pracuję z Klientami stojącymi na rozdrożach decyzji życiowych i zawodowych, zmagających się ze stresem i wypaleniem zawodowym.

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim, aktualnie kończę 4 letnią Szkołę Psychoterapii w akredytowanym przez PTP Ośrodku INTRA w Warszawie. Ukończyłam szkolenie nauczycielskie MBCT - terapia poznawcza zapobiegająca nawrotom depresji (Mindfulness Based Cognitive Therapy) - Oxford University i Stowarzyszenie Mindfulness, zaawansowany Kurs Terapii Akceptacji i Zaangażowania, Interwencja kryzysowa według ACT, Podstawowy kurs terapii krótkoterminowej w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Posiadam certyfikat EMDR wydany przez Europejskie Stowarzyszenie EMDR.


polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercross