Test stanu psychicznego

Jeśli nie czujesz się dobrze i trudno Ci określić powód swojej złej formy, masz obniżony nastrój, nie cieszą Cię spotkania ze znajomymi, Twoje pasje i zainteresowania przestały sprawiać Ci przyjemność lub odczuwasz nadmierne zmęczenie i masz problemy z koncentracją bądź ze snem, wypełnij krótki kwestionariusz, dzięki któremu zespół naszych specjalistów określi Twój stan mentalny.

Po wypełnieniu kwestionariusza poznasz swój stan emocjonalny i poziom odczuwanego stresu. Dowiesz się czy wypalenie lub depresja mogą być Twoim problemem. Psycholog diagnosta skontaktuje się z Tobą i podczas 15 minutowej rozmowy opisze Twój aktualny stan mentalny i w razie potrzeby zaproponuje najlepszy dla Ciebie program wsparcia i/ lub rozwoju.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dlaczego warto przeprowadzać diagnozę mentalną?
Celem diagnozy mentalnej jest określenie przyczyn trudności, z którymi borykasz się. Diagnozę możesz wykorzystać jako samodzielny proces diagnostyczny albo jako część.

Jakie korzyści daje przeprowadzenie diagnozy mentalnej?
Postawienie diagnozy pozwala na dopasowanie metody leczenia. Podczas terapii możesz lepiej poznać siebie. Możesz uświadomić sobie schematy, które za miały chronić Cię przed cierpieniem. Uruchamiają się aktualnie i są dla Ciebie destrukcyjne. Podczas leczenia odbudowywane są: poczucie własnej wartości oraz obraz siebie.

Lepsza umiejętność rozwiązywania problemów.
Polega na trafnym identyfikowaniu problemów oraz wyzwań, a także znajdowania optymalnego rozwiązania. Podczas rozwiązywania problemów wykorzystywane są dostępne środki oraz narzędzia.

Możliwość dopasowania metody przeprowadzanej terapii.
Dzięki przeprowadzeniu diagnozy stanu mentalnego możliwe jest dobranie metody leczenia. U niektórych sprawdzi się praca z psychologiem. Natomiast dla innych polecana jest praca z psychiatrą.

Możliwość postawienia szybkiej diagnozy.
Diagnoza jest stawiana na podstawie wypełnionego kwestionariusza online. To sprawia, że możesz wypełnić go wtedy, kiedy mu pasuje. Sama diagnoza jest stawiana naprawdę szybko.

Kto powinien zdecydować się na postawienie diagnozy stanu mentalnego?
Na postawienie diagnozy stanu mentalnego powinny zdecydować, się wszystkie osoby, które:
Odczuwają nadmierne napięcie oraz stres wynikający z pracy.
Chcą poznać swoje mocne strony i słabe i lepiej radzić sobie w stresujących sytuacjach.
Cierpią z powodu wypalenia zawodowego.
Chcą znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji np. z powodu stresującej relacji lub pracy.
Chcą określić indywidualną ścieżkę rozwoju osobistego.
Potrzebują wsparcia podczas narastającego konfliktu w zespole.
Skorzystaj z postawienia diagnozy mentalnej i zadbaj o swoje samopoczucie. Masz pytania dotyczące diagnozy mentalnej? Skontaktuj się z nami jak najszybciej.
Zarezerwuj termin
Skontaktuj się z nami 
Contantact form 2
polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercrossarrow-leftarrow-right