Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia i Konsultacje Psychologiczne w Warszawie

Nasze gabinety znajdują się pod adresem: Al. Armii Ludowej 7 / 45 oraz Al. Armii Ludowej 7 / 6. 
Zapewniamy profesjonalne wsparcie psychologiczne, psychoterapeutyczne i psychiatryczne. Prowadzimy psychoterapię dzieci i młodzieży, osób dorosłych, par i małżeństw oraz interwencję kryzysową. Pracujemy w różnych nurtach i podejściach terapeutycznych. Oferujemy terapię krótkoterminową (TSR) oraz terapie długoterminowe (Gestalt, integratywne, humanistyczne, poznawczo - behawioralne). Prowadzimy mediacje rodzinne oraz wystawiamy psychologiczne opinie sądowe. 


Wybierz specjalistę i zapisz się na konsultacje
Skontaktuj się z nami 
Contantact form 2

• Indywidualne podejście: Każda osoba jest traktowana z pełnym zrozumieniem i szacunkiem, a terapia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.
• Doświadczeni specjaliści: Nasz zespół tworzą wykwalifikowani psychoterapeuci i psycholodzy, którzy są zaangażowani w ciągły rozwój swoich umiejętności.
• Prywatność i dyskrecja: Zapewniamy pełną anonimowość i bezpieczeństwo każdej przeprowadzanej konsultacji.
• Dostępność: Oferujemy zarówno spotkania stacjonarne w Warszawie, jak i sesje online, umożliwiając dostęp do naszych usług niezależnie od miejsca zamieszkania.

Nasza oferta
Oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną:
• Psychoterapia indywidualna - dla osób zmagających się z lękiem, depresją, problemami w relacjach czy trudnościami życiowymi.
• Psychoterapia par i małżeństw – dla osób potrzebujących przepracować różne kryzysy w związku.
• Konsultacje wychowawcze – dla rodziców, opiekunów dzieci potrzebujących profesjonalnej porady rodzicielskiej.
• Psychoterapia dzieci i młodzieży – wsparcie dla dzieci zmagających się z różnymi problemami rozwojowymi, kryzysami dorastania i emocjonalnymi, zaburzeniami nastroju, problemami szkolnymi.
• Konsultacje psychologiczne - spotkania mające na celu ocenę potrzeb i zalecenie odpowiedniego rodzaju wsparcia.
• Terapia online - dla osób, które preferują konsultacje w komforcie własnego domu.

Zapisy
Jeśli jesteś zainteresowany/a naszymi usługami, zachęcamy do umówienia się stacjonarnie bądź online. Możesz to zrobić, kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo, poniżej przez wybór specjalisty lub korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie. Wstępna konsultacja pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie wybrać najlepszą ścieżkę wsparcia.
Nie odkładaj na później spraw dotyczących Twojego zdrowia psychicznego. Skontaktuj się z nami już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku lepszego samopoczucia.


Zapraszamy do naszego stacjonarnego gabinetu psychologicznego w centrum Warszawy, gdzie otrzymasz specjalistyczną pomoc psychologiczną i wsparcie emocjonalne. W naszym gabinecie w Warszawie prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pomagamy osobom w różnych sytuacjach życiowych, także cierpiącym z powodu tramy. Nasi doświadczeni psycholodzy i psychotraumatolog pracujący metodą EMDR są dostępni on-line oraz stacjonarnie w gabinecie. 

Psychoterapia jest niezwykle uznaną i skuteczną metodą leczenia zaburzeń oraz trudności psychicznych. Zaleca się ją nie tylko osobom, u których zdiagnozowaną jedną z chorób psychicznych, ale każdemu kto potrzebuje wsparcia w różnych obszarach życia, m.in. przechodzi kryzys życiowy, cierpi z powodu obniżonego nastroju, doświadcza niepokoju i lęku w życiu codziennym, przechodzi przez trudne sytuacje w życiu zawodowym, ma problemy z nawiązywaniem relacji międzyludzkich bądź był świadkiem wydarzeń traumatycznych.

Psychoterapia opiera się na rozmowie, w trakcie której pacjent przygląda się sobie, swoim wyborom, emocjom. Czasami wraz z terapeutą poszukuje dla siebie alternatywnych, nieprzysparzających cierpienia sposobów funkcjonowania i myślenia. Psychoterapia pozwala na zdobycie umiejętności, dzięki którym można lepiej radzić sobie w życiu. Kluczowa jest w niej pełna szacunku i wzajemnego zaufania relacja z terapeutą.

Długość terapii jest indywidualna i zależy głównie od nurtu w jakim prowadzona jest terapia oraz rodzaju problemu, z jakim zmaga się Pacjent. Najważniejszą rzeczą w terapii jest relacja terapeutyczna i pełna zaufania i dyskrecji rozmowa ze specjalistą.

Sesja terapeutyczna trwa 50 min, najczęściej spotkania odbywają się raz w tygodniu. Warto upewnić się, że gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji. W naszym przypadku, jest to centrum Warszawy, blisko Metra Politechnika, Trasy Łazienkowskiej i ul. Marszałkowskiej, po której jeżdżą tramwaje. Bliska odległość od Łazienek Królewskich, Placu Zbawiciela i Placu Unii Lubelskiej sprawia, że jest to dogodna lokalizacja dla wielu osób.

Nasi psychologowie ukończyli szkolenia m.in. ze stosowania metody Przedłużonej Ekspozycji (Prolonged Exposure, PE) oraz nowatorskiej terapii EMDR. Obie formy terapii stosują w pracy z osobami, które doznały traumy (śmierć osoby bliskiej, ofiary wypadków, ofiary przemocy). W swojej pracy wykorzystują także techniki Mindfulness, które wzbogacają proces terapeutyczny.

Zapraszamy wszystkich , których dotknęły trudne doświadczenia, takie jak:
śmierć bliskiej osoby
przemoc fizyczna
przemoc psychiczna
przemoc seksualna
przemoc w rodzinie
ciężki wypadek samochodowy
ciężka choroba
depresja
lęki i nerwice
praca w stresie
wypalenie zawodowe
wszystkie inne, które odcisnęły się na twojej psychice
Zapraszamy na konsultacje, również wszystkich którzy doświadczają na co dzień:
smutku i pustki
izolacji społecznej i braku zrozumienia
lęków
nadmiernego stresu
mobbingu
wypalenia zawodowego i/lub stagnacji w rozwoju
mają problemy rodzinne lub/i w związkach
są w żałobie
Specjalizujemy się, w :
krótko- i długoterminowej psychoterapii indywidualnej dorosłych,
leczeniu: depresji, OCD, psychoz, nerwic, PTSD, zaburzeń lękowych, zaburzeń pamięci, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu,
pomoc osobom w czasie rozstania i po nim, w trakcie żałoby, w rozwiązywaniu życiowych problemów,
Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, nie pozwól, by cokolwiek Cię ograniczało. Nasi psychologowie rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą Ci czuć się bezpiecznie w gabinecie.
Bo właśnie w takiej atmosferze, zaufania i poczucia bezpieczeństwa – można naprawdę pracować nad sobą i swoimi problemami.
polityka prywatnościPolityka cookiesRegulamin serwisu
instytut zdrowia mentalnego © 2022 wszelkie prawa zastrzeżone
magnifiercrossarrow-leftarrow-right